Wypożyczalnia i wynajem odkurzaczy przemysłowych w Warszawie

Nasza wypożyczalnia odkurzaczy budowlanych oferuje Państwu szeroki wybór profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości.

Profesjonalne odkurzacze przemysłowe poradzą sobie z każdym zanieczyszczeniem, nie straszny im najdrobniejszy pył jak i ciecz. Będą świetnym wyborem przy najcięższych zadaniach takich jak remont, zalany pokój czy budowa. Poradzą sobie ze wszystkim co stanie im na drodze.

Wypożyczalnia odkurzaczy przemysłowych cennik

  • Odkurzacz przemysłowy NT 45/1 tact – 50zł/24h każda kolejna doba 40zł
  • Odkurzacz przemysłowy NT 70/3 – 100zł/24h

Czemu akurat nasz odkurzacz budowlany?

Odkurzacze przemysłowe, które mogą Państwo u nas wynająć są sprzętem profesjonalnym z najwyższej półki. Poradzą sobie w nawet w najtrudniejszych warunkach z największymi zanieczyszczeniami suchymi jak i tymi mokrymi. Wszystkie urządzenia są zaopatrzone w automatyczny system czyszczenia filtrów co pozwoli nam na ciągłą pracę urządzenia.

Gdzie dojeżdżamy?

Nasza wypożyczalnia parownic Warszawa działa na terenie całej Warszawy: Białołęka, Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz w jej okolicach: Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Sulejówek, Łomianki, Izabelin, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Raszyn, Sulejówek, Wołomin, Radzymin…