Pranie tapicerki meblowej

Czyszczenie i pranie tapicerki meblowej Pranie tapicerki meblowej - przed

Pierzemy i czyścimy tapicerki meblowe wykonane ze wszystkich materiałów sztucznych jak i naturalnych na przykład wełny. 

Nasi specjaliści wykonują usługi prania tapicerki przy pomocy profesjonalnych urządzeń piorących renomowanej marki Karcher takich jak odkurzacze piorące, szorowarki, odkurzacze i maszyny parowe.

Korzystamy z bogatej kolekcji środków chemicznych takich marek jak: Karcher, Chemspec czy Tersus. Dzięki naszemu doświadczeniu dobieramy idealne środki do rodzaju plamy.

Nasi Pranie tapicerki meblowej - pospecjaliści  dokładnie zabezpieczą i przygotują państwa kanapę, narożnik, fotel, krzesła lub inną tapicerkę meblową do prania, więc nie ma potrzeby państwa wcześniejszej ingerencji i przygotowania.

Po praniu tapicerka meblowa zostaje lekko wilgotna i jest gotowa do użytku już po kilku kilkunastu godzinach.

Pranie tapicerki meblowej cennik

Proces czyszczenia tapicerki meblowej:

Nasz proces prania tapicerki meblowej jest podzielony na kilka etapów:

– Ocenienie stanu, rodzaju materiału, siły i struktury plam

– Dobranie odpowiedniej chemi i nałożenie ich na naszą tapicerke meblową

– Dokładne rozprowadzenie naszych środków przy pomocy szorowarek dzięki czemu brud i nasze plamy zostają zmiękoczone

– Pranie ekstrakcyjne które pozwala wyciągnąć zanieczyszczenia z tapicerki meblowej

– Jeżeli trudne plamy nie zejdą nakładamy specjalistyczne odplamiacze do zadań specjalnych (mocz, krew)

– Wypłukanie naszej tapicerki meblowej z pozostałośći chemii

– Odesanie pozostałych resztek wody

Po skończonym praniu nasza tapicerka pozostaje świeża i pachnąca.

Pranie kanapPranie i czyszczenie kanap

Pranie kanapy jest szczególnie ważne ponieważ to właśnie to miejsce gdzie cała rodzina, przyjaciele igoście spotykają się razem i spędzają swój czas. Wszystkie osoby korzystające z naszej kanapy powinny czerpać radość z przebywania na schludnym pachnącym miejscu. Również ze względu na zdrowie nasze i naszych dzieci.

Pranie narożników

Pranie i czyszczenie kanapy

Każdy doskonale wie że regularne czyszczenie narożników  jest potrzebne dla każdego domu, lecz nie każdy o tym pamięta. Nasze babcie i mamy potrafiły spędzić cały dzień szorując i męcząc się niesamowicie niestety bardzo często z małym skutkiem. Naszczęście te czasy już mineły i dziś to my jesteśmy od tego by państwa narożnik wrócił do stanu nowości. Pranie narożników to trudny i długi proces ale przy pomocy najlepszego sprzętu i chemi pozwala uzyskać świetne efekty.

Pranie foteli

Nasze fotele tak jak i każda inna tapicerka meblowa potrzebują odpowiedniej pielegnacji i regularnego czyszczenia. Wkońcu nasze ulubione miejsce w którym się relaksujemy po pracy nie może być brudne, poplamiony czy nieświerzo pachnieć. Szeroka ilość rodzajów sawek pozwala nam dostać się nawet w najdalsze zakamarki naszego fotela. Pranie fotela jest przeprowadzane przy pomocy najlepszej jakości chemi co daje nam wspaniały nowy wygląd i zapach.

Pranie materaców

Nie prane materace stwarzają idealne ciepłe warunki do rozmnażania się bakteri grzybów i roztoczy. Pranie materaca pozwala usunąć niechciany bród i uwolnić nas od codziennych kontaktów z bakteriami. Również zalecamy zabezpieczenia pranego materaca specjalnymi środkami marki Karcher.

Pranie krzeseł

Krzesła w naszym domu to wizytówka. Każdy wie jak łatwo jest je zabrudzić szczególnie gdy posiadamy dzieci lub zwierzęta. Plamy z jedzenia, napojów, kawy, herbaty i innych to dla nas chleb powszedni. Zadzwoń do nas a my wypierzemy krzesła w twoim domu i doprowadzimy je do stanu nowości.

Pranie krzeseł biurowych

Jeżeli dbasz o komfort swoich pracowników i klientów to zainteresuje cię oferta prania krzeseł biurowych. Przyjedziemy do twojej firmy i doprowadzimy stare zabrudzone krzesła biurowe do wspaniałego stanu. Nie musisz kupować nowych po naszym praniu twoje krzesła biurowe jeszcze długo ci posłużą.

Pranie krzeseł konferencyjnych

Szukasz niedrogiegich usług odnowienia twoich krzeseł konferencyjnych? Nie czekaj zadzwoń do nas a my wyczyścimi każdą możliwą ilość krzeseł konferencyjnych w dogodnym dla ciebie czasie.

Nasze usługi oferujemy klientom z Warszawy i okolic.

Zapraszamy do kontaktu – 601 629 450

 

 

Główna