Wynajem szorowarek

Oferujemy wynajem maszyn czyszczących w bardzo atrakcyjnych cenach. Możliwość wypożyczania szorowarek to znakomity wybór dla osób, które nie chcą wydawać fortuny na urządzenie. Zapewniamy sprzęt wysokiej klasy, a także profesjonalną obsługę serwisu. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone, wyselekcjonowane modele. Stale dokonujemy przeglądu naszych szorowarek, aby mieć pewność, że będą mogły zagwarantować bezawaryjną eksploatację.

Wynajem szorowarek Warszawa – cena

Cena naszych urządzeń na wynajem jest bardzo korzystna. To dlatego nie obciążysz swojego budżetu, a jednocześnie możesz czerpać korzyści z funkcjonalnych, praktycznych, niezwykle wydajnych i skutecznych maszyn. Gwarantujemy serwis naszych sprzętów. Na uwagę zasługuje także nowoczesna obudowa oraz wydajne baterie. Wszystko to sprawia, że maszyny usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Niewątpliwą zaletą jest także prosta i intuicyjna obsługa, z którą poradzi sobie dosłownie każdy. W razie potrzeby oferujemy oczywiście wsparcie i fachowe doradztwo ze strony naszych specjalistów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wypożyczalnia maszyn czyszczących

Każdy, kto chce kupić maszyny czyszczące, wie, że jest to spory koszt. Doskonałą alternatywą jest wynajem maszyn, jakimi są szorowarki do pracy. Zapewniamy elastyczne podejście do klienta, dlatego nie ma konieczności zakupu urządzeń do czyszczenia podłóg. Zapewniamy szorowarki o wysokiej wydajności i ponadprzeciętnej skuteczności w czyszczeniu powierzchni! W naszej ofercie znajduje się spora gama maszyn czyszczących, więc dobierzemy odpowiedni sprzęt do wymagań firm. Dbamy o serwis, dlatego stale poddajemy maszyny czyszczące kontroli. Warto postawić na wypożyczenie szorowarek od sprawdzonej firmy. Tylko wtedy można mieć gwarancję, że korzysta się ze sprzętu wysokiej klasy, odpowiednio przetestowanego, gwarantującego bezpieczeństwo i swobodę wykonywania pracy. Oferujemy wyłącznie najlepsze szorowarki, a opinie naszych dotychczasowych klientów potwierdzają, że to najwyższa jakość w dobrej cenie! Warto zadbać o komfort mycia podłóg i osób sprzątających, decydując się na wypożyczenie szorowarek z naszej oferty.

Szorowarka Bds 33/180 c adv

Cena:

150 zł netto / 24h

Opis:

Szorowarka jednotarczowa do posadzek i wykładzin z możliwością podawania chemii.

Szorowarka Br400

Cena:

100 zł netto / 24h

Opis:

Szorowarka walcowa z możliwością podawania chemii i zasysania brudnej wody.

Zapewniamy, że cena jest niezwykle atrakcyjna. W razie potrzeby, zachęcamy do kontaktu na nasz adres e-mail lub telefon. Potrzebne Ci są dodatkowe informacje? Chętnie odpowiemy na nurtujące pytania!

Gdzie dojeżdżamy?

Nasza wypożyczalnia szorowarek Warszawa działa na terenie całej Warszawy: Białołęka, Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz w jej okolicach: Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Sulejówek, Łomianki, Izabelin, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Raszyn, Sulejówek, Wołomin, Radzymin…