Profesjonalne czyszczenie dachów w Warszawie i okolicach

Dach to bardzo ważna, wręcz reprezentacyjna część każdego budynku. Zapewnia nie tylko ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, ale jest także prawdziwą ozdobą i dumą. Dlatego ważne jest nie tylko malowanie dachów. Zadbaj o to, by Twój dach był zawsze czysty niezależnie od pory roku. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem dachów na terenie Warszawy i miast ościennych. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych i publicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą poniżej!

Cennik czyszczenia dachu

 • zabrudzenia atmosferyczne – 6-15 zł/m2
 • mchy, glony, porosty – 9-20 zł/m2

Jakiego rodzaju dachy czyścimy?

Zajmujemy się myciem dachów o praktycznie każdym rodzaju pokrycia:

 • dachy z granicy,
 • dachy z gontu,
 • dachy z łupek,
 • dachy z dachówki,
 • dachy z papy,
 • dachy z blachy,
 • dachy z eternitu
 • dachy z nylonu.

Czyścimy dachy o różnym kształcie: czterospadowe, dwuspadowe, hełmowe, kopulaste, mansardowe, namiotowe, wieżowe, stożkowe i wiele, wiele innych. Zadzwoń i sprawdź!

Efektywne mycie dachów na terenie Warszawy

Specjalistyczne mycie dachów wykonujemy na terenie miasta Warszawa i okolic. Działamy na terenie całej Warszawy: Białołęka, Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz w jej okolicach: Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Sulejówek, Łomianki, Izabelin, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Raszyn, Sulejówek, Wołomin, Radzymin.

Co konkretnie robimy w ramach czyszczenia dachów w Warszawie?

 • Usuwanie wykwitów, mchów i glonów – wilgoć czy zalegający śnieg po zimie sprzyjają rozwojowi pleśni, grzybów, mchów i glonów. Możesz skutecznie się ich pozbyć – z nami!
 • Eliminacja sadzy z kominów – sadza pojawia się nie tylko na skutek pożaru, ale także np. zbyt długiego ogrzewania domu. Dzięki naszym sposobom sadza nie będzie już stanowić Twojego problemu.
 • Sprzątanie liści – to częsty problem zaczynający się już w okresie jesiennym. Dokładnie wysprzątamy Twój dach z przesuszonych liści.
 • Usuwanie plam z farb i oleju – tego rodzaju zabrudzenia powstają najczęściej na skutek remontu. Nic straconego – nasi specjaliści w profesjonalny sposób wyczyszczą dach z wszelkich tłustych i zaschniętych plam.
 • Usuwanie rdzy i rdzawych zacieków – nie martw się o kolejny, trudny do usunięcia problem. Pozbędziemy się rdzy i zabezpieczymy powierzchnię dachu przed korozją!

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Staranność

Naszą pracę wykonujemy precyzyjnie i starannie – po prostu się do niej przykładamy. Jesteśmy perfekcjonistami w swoim działaniu, więc to dla nas naturalne. Możesz liczyć na to, że dach znowu będzie wyglądać reprezentacyjnie.

Szybkość

Choć lubimy perfekcyjne, to jednak zrobione – i to w terminie – jest dla nas równie ważne. Pracujemy więc szybko i bez zbędnych opóźnień, żeby wyrobić się z terminem oraz dać Ci najlepsze efekty w krótkim czasie.

Nowoczesność

Używamy nowoczesnych sprzętów i technik do czyszczenia różnych rodzajów dachów. Myślimy kreatywnie i cenimy innowacyjne podejście. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom usługi najwyższej jakości!

Cena

Jesteśmy konkurencyjni, bo wychodzimy z założenia, że dobre nie musi oznaczać drogie. Mamy nadzieję, że nasze ceny będą dla ciebie atrakcyjne – postaraliśmy się, aby tak było.

Postaw na prawdziwych fachowców – wybierz czyszczenie dachów w doprania.pl!

Precyzyjne mycie dachów w Warszawie? Tylko u nas!

Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię eliminacja sadzy z kominów, czyszczenie rynien czy sprzątnięcie liści – damy radę z każdym zabrudzeniem! Jesteśmy ekspertami od plam i innych zanieczyszczeń, dlatego czyszczenie dachów to dla nas żaden problem. Poszukujesz firmy, która zajmuje się skutecznym myciem dachów na terenie miasta Warszawa? Właśnie ją znalazłeś. Wybierz nasze usługi mycia i czyszczenia najwyższej jakości! Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie naszej oferty, skontaktuj się z nami poprzez mail lub telefon. Zapraszamy serdecznie!

Czyszczenie dachów Warszawa

Interesuje Cię mycie dachów? Twoim miejscem zamieszkania jest Warszawa? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty mycia dachów! Oprócz tego proponujemy także mycie kostki brukowej, elewacji budynku i wiele więcej! Dzięki temu, że posiadamy specjalistyczny sprzęt, jesteśmy w stanie wykonać czyszczenie dachu z każdych zabrudzeń.

Mycie dachów ceny – Warszawa czyszczenie pokrycia

Czyszczenie dachów czy czyszczenie elewacji w Warszawie musi przebiegać profesjonalnie. Mamy szerokie doświadczenie, dlatego wykonujemy profesjonalne czyszczenie dachu w Warszawie. Dysponujemy nowoczesnym, sprawdzonym sprzętem, dlatego mycie pokrycia przebiega sprawnie i najwyższym poziomie. Jeśli interesuje Cię mycie dachu, skontaktuj się z nami!

phonecall