O nas

Jesteśmy firmą z ambicjami. Naszym celem jest zostanie liderem na rynku warszawskim i w okolicach. Chcemy to osiągnąć poprzez ciężką pracę i wysoką jakość oferowanych usług. Nie zwalniamy tempa – przyłączysz się do nas? Ale najpierw poznaj nas bliżej!

Usługi piorąco-czyszczące to nasz konik

Swoją działalność rozpoczęliśmy kilka lat temu w myśl zasady: „Potrzeba matką wynalazku”. Dziś nieustannie się rozwijamy, bo chęć rozwoju to nasz synonim sukcesu. Możemy oferować Ci najwyższej jakości usługi piorące, czyszczące i związane z wynajmem sprzętu do tychże czynności. Nie musisz już martwić się, jak wyprać ogromny dywan, wykładzinę z pokoju dziecięcego albo tapicerkę z kanapy. My się tym zajmiemy, a Ty przeznacz zaoszczędzony czas na co chcesz!

Nasze najważniejsze wartości

Zobacz, jakimi wartościami kierujemy się na co dzień w naszej pracy, ale także w życiu, ponieważ każda z nich wpływa na to, jakimi ludźmi jesteśmy – dla bliskich i współpracowników.

Profesjonalizm

Profesjonalizm to bardzo szerokie pojęcie. Dla nas oznacza oferowanie usług na najwyższym poziomie, terminowość oraz sprawiedliwe ceny. Możesz także liczyć na fachowe doradztwo ze strony nasz pracowników w razie potrzeby.

Rozwój

Jak już wspomnieliśmy, firma bez chęci nieustannego rozwoju nie ma racji bytu. Dlatego z przyjemnością pogłębiamy swoją wiedzę na temat profesjonalnego czyszczenia oraz prania, a także chcemy rozbudować naszą ofertę – ale o tym wkrótce.

Zaufanie

Mamy pełne zaufanie do siebie i swoich klientów. To pozwala nam na prowadzenie firmy z sukcesem. Chcemy, byś wrócił do nas po udanej współpracy, ponieważ stawiamy na długofalowe relacje oparte właśnie na wzajemnym zaufaniu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie zwlekaj dłużej. Napisz lub zadzwoń już dziś!

phonecall