Profesjonalne czyszczenie elewacji w Warszawie i okolicach

Chcesz, by Twój dom prezentował się nienagannie – nie tylko od środka? Nie tylko mycie dachów czy mycie okien jest ważne. Pamiętaj o tym, by zachować czystość także po jego zewnętrznych ścianach wraz z wszystkimi elementami, które się na nich znajdują, czyli na elewacji. Zajmujemy się fachowym czyszczeniem elewacji budynków różnego rodzaju na terenie Warszawy i miast ościennych. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych i publicznych. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą poniżej!

Cennik czyszczenia elewacji

 • zabrudzenia atmosferyczne – 6-12 zł/m2
 • mchy, glony, porosty – 8-20 zł/m2

Jakie elewacje czyścimy?

 • czyszczenie elewacji z kamienia naturalnego,
 • czyszczenie elewacji z płyty obornickiej,
 • mycie elewacji z piaskowca,
 • mycie elewacji bloków,
 • mycie elewacji kamienic,
 • mycie elewacji domów jednorodzinnych,
 • sprzątanie elewacji blaszanych,
 • sprzątanie elewacji drewnianych.

Dokładne czyszczenie elewacji na terenie miasta Warszawa – postaw na sprawdzoną ekipę, która skutecznie wyczyści Twoją elewację! Sprawdź, obszar naszego działania:

Specjalistyczne mycie elewacji wykonujemy na terenie miasta Warszawa i okolic. Działamy na terenie całej Warszawy: Białołęka, Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz w jej okolicach: Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Sulejówek, Łomianki, Izabelin, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Raszyn, Sulejówek, Wołomin, Radzymin.

Czym konkretnie się zajmujemy w ramach mycia elewacji na terenie Warszawy? W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzą:

 • Czyszczenie ogrodzeń i płotów – to szczegół, który mówi wiele o Twoim domu. Z nami każdy płot i ogrodzenie będzie lśniło czystością i stanowiło nie tylko element ochronny, ale również ozdobny budynku.
 • Usuwanie grafitti – grafitti to najczęściej akt wandalizmu. Pomożemy Ci się go pozbyć, sprawiając, że Twój dom znowu będzie czysty, gładki i bez nieestetycznych napisów lub obrazków.
 • Usuwanie mchów, glonów, pleśni i porostów – wilgoć, zalegający śnieg czy przesuszone liście sprzyjają rozwojowi drobnoustrojów. Możesz skutecznie się ich pozbyć – z nami!
 • Usuwanie plam z farb i oleju – tego rodzaju zabrudzenia powstają najczęściej na skutek remontu. Nic straconego – nasi specjaliści w profesjonalny sposób wyczyszczą elewację budynku i przywrócą jej nienaganny wygląd.
 • Usuwanie rdzy i rdzawych zacieków – nie martw się o kolejny, trudny do usunięcia problem. Pozbędziemy się rdzy i zabezpieczymy powierzchnię przed korozją!
 • Usuwanie gum do żucia – zużyte gumy do żucia są też zmorą budynków, ponieważ są przyklejane do elewacji, nie tylko rzucane na ziemię. Sklejone są trudne do usunięcia – my jednak wiemy, jak to zrobić!

Dlaczego warto na nas postawić?

Precyzja

Pracujemy z najwyższą starannością i dokładnym podejściem. Jesteśmy perfekcjonistami w swoim działaniu. Możesz liczyć na to, że elewacja będzie wyczyszczona od początku do końca.

Sprawność

Choć lubimy perfekcyjne, to jednak zrobione – i to w terminie – jest dla nas równie kluczową kwestią. Pracujemy więc sprawnie i w regularnym tempie, aby zdążyć na czas.

Nowoczesność

Używamy nowoczesnych sprzętów do czyszczenia elewacji różnych budynków Znamy najnowsze techniki dokładnego sprzątania. To przynosi pożądane efekty!

Cena

Jesteśmy konkurencyjni, bo wychodzimy z założenia, że dobre nie musi oznaczać drogie. Mamy nadzieję, że nasze ceny będą dla ciebie atrakcyjne – postaraliśmy się, aby tak było.

Wybierz specjalistów w swojej dziedzinie – jak czyszczenie elewacji, to tylko u nas!

Mycie elewacji Warszawa – Efektywne czyszczenie elewacji w Warszawie tylko z Doprania.pl

Nieważne, czy interesuje Cię usuwanie grafitti czy rdzy i zacieków – damy radę z każdym zabrudzeniem! Jesteśmy ekspertami od plam i innych zanieczyszczeń, dlatego czyszczenie elewacji to dla nas bułka z masłem. Poszukujesz firmy, która zajmuje się impregnacją i czyszczeniem kostki w Warszawie – tanio i solidnie? Właśnie ją znalazłeś. Wybierz nasze usługi mycia i czyszczenia najwyższej jakości! Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie naszej oferty, skontaktuj się z nami poprzez mail lub telefon. Zapraszamy serdecznie!

Czyszczenie i mycie elewacji Warszawa – wysokiej jakości usługi mycia elewacji budynków, dachów, kostki brukowej i innych!

Oferujemy profesjonalną usługę czyszczenia elewacji budynku, mycie dachów, kostki brukowej, a także innych, rozmaitych powierzchni. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, korzystamy ze specjalistycznych urządzeń.

Mycie elewacji Warszawa – profesjonalna ekipa do czyszczenia elewacji w Warszawie i okolicach

Szukasz sprawdzonej ekipy działającej w mieście Warszawa? Mycie elewacji zostaw profesjonalistom!

Należy pamiętać, że każdy budynek wymaga odpowiedniej troski i pielęgnacji. Nie ma znaczenia, z jakich materiałów został wykonany – z czasem odpowiednie wyczyszczenie elewacji może okazać się koniecznością. Niektóre budynki brudzą się szybciej, inne natomiast przez dłuższy czas zachowują estetyczny wygląd. Kiedy zdecydować się na mycie elewacji? Kurz oraz inne rozmaite zanieczyszczenia szybciej będą osiadać na budynkach, które są umiejscowione w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwej ulicy lub w pobliżu jakiegoś zakładu przemysłowego. Lokalizacja budynku ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o tempo osiadania zabrudzeń na elewacji. Drugim istotnym kryterium jest wilgoć. Oczywiście wiele osób chciałoby mieć domek w lesie, nad jeziorem, przy stawie. Wilgoć stanowi zagrożenie dla domu ze strony grzybów, glonów, które osiadają na elewacji. W takich przypadkach mycie elewacji jest koniecznością. Czyszczenie należy przeprowadzać regularnie.

Do mycia elewacji wybierz specjalistów! Mycie elewacji Warszawa

Co jeszcze ma wpływ na częstotliwość czyszczenia elewacji domu? Liczy się dodatkowo struktura tynku. Im gładsza będzie powierzchnia, tym mniejsze prawdopodobieństwo brudzenia się elewacji. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na to, z jakim tynkiem mamy do czynienia. Sprawdzamy jego właściwości odnoszące się do stopnia nasiąkania. Niektóre tynki są znacznie bardziej podatne na wilgoć i zabrudzenia. Wtedy częściej trzeba decydować się na mycie elewacji. Jeśli tynki łatwo chłoną wilgoć, brud nie zostanie spłukany w czasie deszczu.

Warszawa czyszczenie i mycie elewacji

Jeśli chodzi o mycie elewacji, należy skorzystać z oferty fachowców. Czyszczenie na własną rękę może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Co więcej, może nawet doprowadzić do szkód. Chcąc mieć gwarancję doskonale przeprowadzonych prac, pomoc specjalistów w myciu elewacji będzie nieoceniona. Zachęcamy do kontaktu!

Mycie elewacji cena – mycie elewacji cennik – Warszawa mycie elewacji koszt

Interesuje Cię mycie elewacji w Warszawie? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Proponujemy także czyszczenie kostki brukowej i wiele więcej!

phonecall