Wypożyczalnia i wynajem odkurzaczy przemysłowych w Warszawie

Nasza wypożyczalnia odkurzaczy budowlanych oferuje Państwu szeroki wybór profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości.

Profesjonalne odkurzacze przemysłowe poradzą sobie z każdym zanieczyszczeniem, nie straszny im najdrobniejszy pył jak i ciecz. Będą świetnym wyborem przy najcięższych zadaniach takich jak remont, zalany pokój czy budowa. Poradzą sobie ze wszystkim co stanie im na drodze.

Odkurzacz przemysłowy nt 40/1

Cena:

69 zł / 24h
Każda kolejna doba – 60 zł
Weekend – 120 zł
Powyżej 7 dni wycena indywidualna

Opis:

Odkurzacz przemysłowy jedno turbinowy z pojemnikiem 45l i otrzepywaczem filtra. Przeznaczone w szczególności do usuwania dużych ilości drobnego i bardzo drobnego pyłu, pracy z elektronarzędziami oraz odciągania płynów.

Odkurzacz przemysłowy nt 70/1

Cena:

100 zł / 24h
Każda kolejna doba – 90 zł
Weekend – 200 zł
Powyżej 7 dni wycena indywidualna

Opis:

Odkurzacz przemysłowy trzy turbinowy z pojemnikiem 70l. Przeznaczone w szczególności do usuwania dużych ilości drobnego i bardzo drobnego pyłu, pracy z elektronarzędziami oraz odciągania płynów.

Czemu akurat nasz odkurzacz budowlany?

Odkurzacze przemysłowe, które mogą Państwo u nas wynająć są sprzętem profesjonalnym z najwyższej półki. Poradzą sobie w nawet w najtrudniejszych warunkach z największymi zanieczyszczeniami suchymi jak i tymi mokrymi. Wszystkie urządzenia są zaopatrzone w automatyczny system czyszczenia filtrów co pozwoli nam na ciągłą pracę urządzenia.

Gdzie dojeżdżamy?

Nasza wypożyczalnia parownic Warszawa działa na terenie całej Warszawy: Białołęka, Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz w jej okolicach: Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Sulejówek, Łomianki, Izabelin, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Raszyn, Sulejówek, Wołomin, Radzymin…

phonecall